KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12689007
nr 1268 9007
Oidentifierad konstnär. Sydländsk kust. Signerad. Olja på duk, 29x39 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
600 kr
måndag 12 augusti 2019
kl 19:46:19
300 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr